1. Wypełnić Wniosek dla zawodnika o wydanie licencji kolarskiej na rok 2018 (spełniając wcześniej zawarte w nim wymogi np. ubezpieczenie NNW i OC obejmujące treningi oraz wyścigi, zgoda lekarza, prawo jazdy/karta rowerowa)

2. Dołączyć 1 kolorowe zdjęcie format jak do paszportu - na zdjęciu twarz Wnioskodawcy (lewy profil lub z czoła). UWAGA: w celu przyśpieszenia procesu wydawania licencji prosimy przygotować to samo zdjęcie również w formie elektronicznej (zeskanować, wykadrować pozbawiając zbędnego tła i zapisać w formacie .jpg, 300dpi)

3. Dostarczyć podpisany Wniosek wraz ze zdjęciem do siedziby Podkarpackiego Związku Kolarskiego (Rzeszów, Pułaskiego 13A). Wniosek można wysłać drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (skan obu stron wniosku + zdjęcie). W przypadku dostarczenia wniosku osobiście prosimy wcześniej wysłać mailem zdjęcie w wersji elektronicznej. UWAGA: należy pamiętać, że jeżeli we wniosku o wydanie licencji PZKol dla danego zawodnika widnieje nazwa klubu, to klub taki musi posiadać licencję PZKol. W innym wypadku takiemu zawodnikowi możemy wystawić licencję tylko jako niestowarzyszony.

4. Dokonać opłaty za wydanie licencji zgodnie z cennikiem PZkol (opłaty w roku 2018 są takie same jak w 2017) na konto Podkarpackiego Związku Kolarskiego - Podkarpacki Bank Spółdzielczy: 67 8642 1126 2012 1145 1709 0001, w tytule przelewu prosimy zawrzeć: "licencja kolarska imię i nazwisko" lub "x licencji kolarskich, nazwa klubu"

5. Licencje będą do odebrania w ciągu 3 dni roboczych od wpłynięcia kompletnego Wniosku o czym poinformujemy telefonicznie bądź na adres mailowy podany we wniosku. W wyjątkowych przypadkach ten termin może się przedłużyć, gdyż jesteśmy częściowo uzależnieni od postępów prac w drukarni, w której licencje są wykonywane.

6. Przy odbiorze należy przedłożyć oryginał Wniosku o wydanie licencji wraz ze zdjęciem w wersji papierowej (jeśli był wysyłany mailem) oraz potwierdzenie wykonania przelewu

 

Istnieje możliwość wysłania licencji pocztą polską (do opłaty za licencję należy doliczyć 7,5zł za list polecony priorytet). Wcześniej jednak należy przesłać tradycjną pocztą podpisany Wniosek wraz ze zdjęciem w formie papierowej.

 

Wszelkie zapytania prosimy kierować na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.